POLACZYK KAJAK SPORT designe of canoes and kayaks / SZCZAWNICA 34-460 / UL. PIENIŃSKA 1B

FTO

FAST TURN OVER

Mobilna ściana nawrotowa, która pozwala wykorzystać w pełni przestrzeń i potencjał basenu. Produkt ten pozwala na podzielenie toru w dowolnej jego części w kilka minut. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych obiektów basenowych , jak i bardzo często używane rozwiązanie przez profesjonalnych sportowców i ich kluby.

Ścianka wykonana jest w technologii "Honey Comp" połączonej z włósnem szklanym oraz węglowym, w całość zespojone wysokiej klasy żywicą epoksydową. To wszystko sprawia iż sprzęt ten jest bardzo sztywny i wytrzymały na uderzenia oraz na chemię basenową.

FTO został wyposażony w kółka w celu ułatwienia transportu, a w połączeniu z niewielką wagą załadunek do samochodu jest bardzo prosty.

 

Produkt posiada także specjalnie wyprofilowany stopień ułatwiający użytkowanie oraz jeszcze bardziej zbliżający go do standardowej ściany basenowej

Dodaliśmy także technologię Azymut, jest to panel zintegrowany ze ścianką posiadający płynną regulację, który wskazuje prawidłowy moment nawrotu. Patent ten znacznie ułatwia wykonanie przez zawodnika wskazówek trenera i usprawnia trening.

1/1
Features

Łatwy montaż

Usprawnia trening nawrotów

Łatwy montaż

Wyposażony w koła ułatwiające transport

Odporny na chemie basenową

Bardzo sztywny i wytrzymały na uderzenia

Pasy 2,5 m w zestaiwe